invitro

formularz

Dla kobiet w ciąży przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której można skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych w Angelius Medycyna Estetyczna. Zapraszamy do skorzystania z darmowej opieki w zakresie pielęgnacji skóry i ciała dla przyszłych mam.

Darmowy zabieg kosmetyczny    

Jeśli wykonasz bezpłatne badania prenatalne w I oraz II trymestrze ciąży w ramach kontraktu z NFZ w Angelius Provita otrzymasz bezpłatny zabieg dermokosmetyczny do wyboru: mikrodermabrazja diamentowa lub zabieg pielęgnacyjno-nawilżający. Każdy z zabiegów o wartości 150 zł. Zabieg do wykorzystania do 3 miesięcy od wykonanego badania.

Laserowa redukcja rozstępów po porodzie

Dodatkowo, jeśli wykonasz także badanie prenatalne w III trymestrze ciąży otrzymasz bezpłatny zabieg laserowego usuwania rozstępów o wartości 450 zł. Zabieg ten należy wykonać po urodzeniu dziecka (do wykorzystania w okresie do 12 miesięcy).

Wszystkie zabiegi może wykorzystać tylko Pacjentka, która wykonała badanie prenatalne. W przypadku wykonania kompletu badań w Angelius Provita (I i II trymestr bezpłatne na NFZ oraz III trymestr dodatkowo płatny według cennika*). Pacjenta otrzymuje łącznie 2 bezpłatne zabiegi: zabieg kosmetyczny do wykorzystania w okresie 3 miesięcy oraz  laserową redukcję rozstępów po ciąży (do wykorzystania do 1 roku).

Rejestracja na badania prenatalne pod numerem telefonu 32 783 73 00.

                                                                                       *cena badania prenatalnego w III trymestrze ciąży wynosi 220 zł dla ciąży pojedynczej oraz 270 zł dla ciąży mnogiej.

                                                                                               Pełen cennik dostępny tutaj.

 

Przewiń do góry